Anahtar Teslim İskele Çözümleri

Fener İskele, TS EN 12810 – TS EN 12811 Standartlarına uygun bir şekilde cephe iskelesi imalat, iskele satış ve iskele kiralama hizmetleri vermektedir.

Neler Yapıyoruz

Kiralık İskele

İskele temininden, kuruluma ve lojistik desteğe kadar yanınızdayız.

Satılık İskele

Flanşlı iskele ve tekerlekli mobil iskelelerimiz, eski sistem iskeleler ile kıyaslandığında, zaman kaybını %50 azaltır.

İskele Projelendirme

İskele sistemlerinde yenilikçi ve teknolojik çözümler

En zorlu projeler bizim işimiz

Kiralık İskele

Fener İskele güvenli iskele sistemleri olarak iskele kiralamada farklı bir döneme geçiyoruz. Siz artık iskele kurulum sökülüm ve nakliye derdiyle uğraşmayacaksınız, tüm bunlar Fener İskele güvenli iskele sistemleri personeli tarafından profesyonel bir hizmet olarak size sunulacak. Tecrübeli teknik ekibimiz ve sahip olduğumuz geniş iskele kapasitemiz ile sektöre yeni bir soluk getiriyoruz.

  • Tüm kiralama ve kurulum işlemleri firmamız tarafımızdan yapılır.
  • Kiralama hizmeti sadece Fener İskele güvenli iskele sistemleri kiralandığında verilmektedir.
  • Deneyimli Fener İskele personeli tarafından kurulan iskele düzenli aralıklarla denetlenir.
  • Kurulum, söküm ve nakliye işlemleri Fener İskele Güvenli İskele teknik personeli tarafından yapılmaktadır.

Satılık İskele

20 yıllık tecrübemiz ve geniş makine parkurumuzla çeşitli iş sahalarında gururla çalışmaktayız. Kurulduğumuz günden bugüne kadar, imalat ve servis ağımızla siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini eksiksiz yerine getirebilmek amacıyla titizlikle çalışmaktayız. İmalatını gerçekleştirdiğimiz flanşlı iskele ve tekerlekli mobil iskele, siz değerli müşterilerimizin çalışma güvenliğini ve rahatlığını arttırmak için gerekli teknolojik donanımlara sahiptir. Flanşlı iskele ve tekerlekli mobil iskelelerimiz, uluslararası yeterlilik ve kalite belgelerine sahiptir.

Flanşlı iskele ve tekerlekli mobil iskelelerimiz, eski sistem iskeleler ile kıyaslandığında, zaman kaybını %50 azaltır. Flanşlı iskele ve tekerlekli mobil iskelelerimizle projelerinizi daha kısa sürede teslim edebilirsiniz. Flanşlı iskele ve tekerlekli mobil iskelelerimiz ile yükleme kolaylığı ve taşıma risklerini en aza indirgeyerek, uygulamada kullanılan malzemelerin en az sorunla montaj edilmesini sağlar. Flanşlı iskele ve tekerlekli mobil iskelelerimiz, ara kontroller ve son kontrollerde nokta duruş özelliği ile yapılan hataların belirlenmesini ve hatalı bölgelere müdahale etmenizi kolaylaştırır. Çalışma sahanızın gerektirdiği ihtiyaçlar ve talepleriniz doğrultusunda flanşlı iskele ve tekerlekli mobil iskelelerimiz üzerinde değişiklikler yapabilecek alt yapıya ve tecrübeye sahibiz. Siz değerli müşterilerimizi de Fener İskele’de görmekten kıvanç duyarız.

İskele Proje Hizmetleri

Proje ofisimiz, statik ruhsat projeleriyle birlikte teslim edilmesi gereken iş iskelelerinin proje hizmetini eksiksiz ve kusursuz olarak standartalara uygun projelendirmektedir.

 

  • H Tipi İskele Statik Proje
  • H Tipi Merdiven İskele Proj
  • Mobil iskele Projesi

 

  • Masa Tipi İskele Statik
  • Kovanlı İskele Projesi