Anahtar Teslim İskele Çözümleri

Fener İskele, TS EN 12810 – TS EN 12811 Standartlarına uygun bir şekilde cephe iskelesi imalat, iskele satış ve iskele kiralama hizmetleri vermektedir.

Neler Yapıyoruz

Kiralık İskele

İskele temininden, kuruluma ve lojistik desteğe kadar yanınızdayız.

Satılık İskele

Flanşlı iskele ve tekerlekli mobil iskelelerimiz, eski sistem iskeleler ile kıyaslandığında, zaman kaybını %50 azaltır.

İskele Projelendirme

İskele sistemlerinde yenilikçi ve teknolojik çözümler

En zorlu projeler bizim işimiz

Kiralık İskele

Fener İskele olarak iskele kiralamada farklı bir döneme geçiyoruz. Siz artık iskele kurulum söküm ve nakliye derdiyle uğraşmayacaksınız. Tüm bunlar Fener İskele güvenli iskele sistemleri ve siz müşterilerimize tavsiye edeceğimiz profesyonel (Mesleki yeterlilik belgesi, Yüksekte çalışabilir belgesi, iş güvenlik eğitimi gibi belgeleri tam) taşeron kurma – sökme ve nakliye firmaları tarafından profesyonel bir hizmet olarak size sunulmaktadır. Tecrübeli teknik ekibimiz ve sahip olduğumuz geniş iskele kapasitemiz ile sektöre yeni bir soluk getiriyoruz.

  • Endüstriyel tesisler için avrupa firmalarında bulunan türde destekli yatay, makas, konsol gibi ilave ürünlerle en zor projeleriniz için dahi en ergonomik çözümleri bulabiliyoruz. Firmamızın stoklarında bulunan hepsi % 100 flanşlı iskelelerle ve paket çözümlerimizle, projelerinizde çözüm ortağınız oluyoruz.
  • Tüm kiralama hizmetleri firmamız tarafımızdan verilir. Firmamızın yüksek kapasiteli iskele parkı gücünüze güç katacaktır.
  • Firmamızdan iskele kiralayan müşterilerimize, profesyonel (Mesleki yeterlilik belgesi, Yüksekte çalışabilir belgesi, iş güvenlik eğitimi gibi belgeleri tam) taşeron kurma – sökme ve nakliye firmaları tavsiye ediyoruz. Böylece bizimle uyumlu bir şekilde çalışan bu ekiplerle müşterilerimiz kesintisiz profesyonel hizmet almaktadır.
  • taşeron hizmeti sadece Fener İskele güvenli iskele sistemleri kiralandığında verilmektedir.

Satılık İskele

20 yıllık tecrübemiz ve geniş makine parkurumuzla çeşitli iş sahalarında gururla çalışmaktayız. Kurulduğumuz günden bugüne kadar, imalat ve servis ağımızla siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini eksiksiz yerine getirebilmek amacıyla titizlikle çalışmaktayız. İmalatını gerçekleştirdiğimiz flanşlı iskele ve tekerlekli mobil iskele, siz değerli müşterilerimizin çalışma güvenliğini ve rahatlığını arttırmak için gerekli teknolojik donanımlara sahiptir. Flanşlı iskele ve tekerlekli mobil iskelelerimiz, uluslararası yeterlilik ve kalite belgelerine sahiptir.

Flanşlı iskele ve tekerlekli mobil iskelelerimiz, eski sistem iskeleler ile kıyaslandığında, zaman kaybını %50 azaltır. Flanşlı  iskelelerimizle projelerinizi daha kısa sürede teslim edebilirsiniz. Flanşlı iskelelerimiz ile yükleme kolaylığı ve taşıma risklerini en aza indirgeyerek, uygulamada kullanılan malzemelerin en az sorunla montaj edilmesini sağlar. 

İskele Proje Hizmetleri

Proje ofisimiz, statik ruhsat projeleriyle birlikte teslim edilmesi gereken iş iskelelerinin proje hizmetini eksiksiz ve kusursuz olarak standartalara uygun projelendirmektedir.

 

  • H Tipi İskele Statik Proje
  • H Tipi Merdiven İskele Proj
  • Mobil iskele Projesi