Fener İskele’yi
Yakından Tanıyın

1995 yılında kurulan firmamız Fener İskele, ilk olarak 2.500 m2 iskele ile kiralama hizmetine başlamış olup şu anda 235.000 m2 ile kiralama hizmeti vermektedir. Sektörün ihtiyacından dolayı gelen talepler doğrultusunda firmamız 1995 yılından bu yana aralıksız büyüme ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Kiralık İskele

İskele temininden, kuruluma ve lojistik desteğe kadar yanınızdayız.

Satılık İskele

Flanşlı iskele ve tekerlekli mobil iskelelerimiz, eski sistem iskeleler ile kıyaslandığında, zaman kaybını %50 azaltır.

İskele Projelendirme

İskele sistemlerinde yenilikçi ve teknolojik çözümler

Hakkımızda

1995 yılında kurulan firmamız Fener İskele, ilk olarak 2.500 m2 iskele ile kiralama hizmetine başlamıştır. Sektörün ihtiyacından dolayı gelen talepler doğrultusunda firmamız 1995 yılından bu yana aralıksız büyüme ile müşterilerine hizmet vermektedir. Bu büyümenin yanı sıra iskelede kalite hedeflerini hep yukarda tutan firmamız, Çalışma Bakanlığı’nın 2010 yılında başlattığı “İş Güvenlik Kriterleri”ne uygun iskele kullanılması yönündeki çalışmalarıyla birlikte, Bursa’da Tam İş Güvenlikli İskele kiraya veren ilk firma olmuştur.

Çalışma Bakanlığı’nın şantiyelerde ve endüstriyel tesislerde “İş Güvenlikli İskele” kullanma zorunluluğu getirmesi yaptığımız yatırımlar neticesinde firmamızın doğru yolda ilerlediğini gözler önüne sermiştir.

Fener İskele, TS EN 12810 – TS EN 12811 Standartlarına uygun bir şekilde cephe iskelesi imalat, satış ve kiralama hizmetleri vermektedir. Şuan “Fener İskele” markası adı altında TS EN 12810 – TS EN 12811 kriterlerine uygun cephe iskelesi üretimine devam etmektedir.Böylelikle arzu eden müşterilerimize ürün satışını gerçekleştirmekle birlikte, iskele kiralama kapasitemizi daha da fazla arttırma yönünde ilerlemektedir.

Değerlerimiz

9

Hızlı ve Çözüm Odaklı

İnşaat ve cephe sistemleri sektörünü en yeni teknolojileriyle buluşturarak sorunsuz ve verimli uygulama süreçleri geliştirmesine destek olan firmamız, hızlı ve çözüm odaklı çalışma kültürüyle hizmet vermektedir.

9

Yaratıcı ve Yenilikçi

Fener İskele üstlendiği misyonu icra ederken müşterilerinin gereksinimlerine duyarlı, teknolojiyi yakından takip eden, yaratıcı ve yenilikçi bir vizyonla hareket etmeyi ilke edinmiştir.

9

Kalite ve Güven

Değişmez prensiplerinin başında gelen kalite, güven, nitelikli servis hizmeti ve müşteri memnuniyeti ile hizmet vermekteyiz.

yılından beri

Tamamlanan Proje

Tecrübeli Çalışan

İskele

Gelişim projelerimiz içerisinde önceden yapmış olduğumuz iskele kurulumu ve sökümü faaliyetlerimize İskele kiralama ve satışıyla devam etmekteyiz. Belgelendirilmiş ürünleri ve uzman sertifikalı taşeron firmalarla ile hizmet vermekteyiz.

FENER İSKELE